Ben

tÜNAY
Tuğcan

bEN

kİMİM ?

   Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2013 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldum. İzmir’de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir dönem stajyer diyetisyen olarak çalıştım. KKTC’de ise Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet hastanesinde ve  Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir dönem stajyer diyetisyen olarak çalıştım.

   2014 yılının Mart – Kasım ayları arasında her hafta düzenli olarak Havadis Gazetesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü yazarı olarak sağlıklı beslenmeyle ilgili güncel yazılarım yayınlanmıştır.

    2014 yılının Kasım Ayı’ndan itibaren her hafta düzenli olarak Kıbrıs Gazetesi’nde Beslenme ve Diyet Bölümü yazarı olarak sağlıklı beslenmeyle ilgili güncel yazılarım yayınlanmaya başlamış ve halen devam etmektedir.

   04 Temmuz 2014 yılında “Sağlıklı Beslenme ve Hastalıklarda Beslenme Tedavi Merkezi” adı altında kendi bireysel merkezimi açtım. 2015 yılında ise sizlerin bana olan güveni ve ilgisi sayesinde daha büyük bir yere geçerek sizlere hizmet vermeye başladım.

   Her yıl sağlıkla ilgili çeşitli düzenlenen kongrelere katılmaktayım. Böylelikle bilimin ışığında en son bilgileri ve yenilikleri takip ederek mesleğime olan saygımı ve sevgimi artırmaktayım.

   Her zaman için taklitçi olmayıp, siz değerli halkımıza en yeni ve ilk hizmetleri adamıza getirip sizlere hizmet vermeye prensip haline getirdik.

   Cyprus Nutrition & Health Center bir hayalin gerçekleştiği bir hikaye aslında. Sağlık olmak, sağlıklı beslenmek, Spor yapmak ve  bu dediklerimizi her günde uygulamak  sandığınız kadar zor değil. Dyt. Tünay Tuğcan ve ekibi ile tanışıp yaptıklarını öğrendikten sonra bunu çok daha iyi görüyorsunuz.

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Burdayım

vakit kaybetmeden