Avrupa ile Ayni Anda

BodySlimmer

Kardiyoda YENİ ÇAĞ

AVRUPA İLE AYNI ANDA HİZMETE GİREN “BODYSLIMMER” CİHAZI CYPRUS NUTRITION & HEALTH CENTER’DE!

 

            “Bodyslimmer” kişiye uygun bir beslenme programıyla birlikte kilo vermek isteyenlere, bölgesel şekillenme ve incelme ve kas dokusunu artırmak isteyenlere özel üretilmiş bir cihazdır. Bodyslimmer genel olarak “vakumlu eliptik” cihaz olarak tanımlanmaktadır. Vakumlu eliptik ile ayrıca vakum, artırılmış ozon tedavisi, kollajen tedavisi, kromaterapi, aroma terapi, ayarlanabilir infrared ısı (25-50 derece) teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada üç kez cihazla spor yapıldığında 4,000 kaloriye kadar yakabileceğiniz bir cihazdır.

 

Artırılmış Ozon Tedavi Paneli

            Bodyshape cihazına göre Bodyslimmer’de iki katı artırılmış ozon tedavisi ile, oksijenin dokular tarafından kullanımını iyileştirerek kan dolaşımını hızlandırır ve geliştirir. Dilatasyonu canlandırır arter duvarlarının ferahlamasını sağlar. Fazla yağ dokusu yüzünden oluşan blokajların açılmasına sebep olur. Yağ yakımını hızlandırır. Hem sıvı hem de gaz halindeki ozon, bakteri, mantar, protozoa ve virüs gibi canlılar üzerinde etkili olabileceği belirtilmiştir. Bakteri ve patojenleri öldürmektedir.

 

Kolajen Tedavisi (Kolajen Tedavi Paneli)

            Kolajen, insan vücudunda bulunan bir tür lifli proteindir. Vücutta kolajen üretimi 30 yaşından sonra azalmaya başlar. Bu kilo kaybını etkileyen ve yaşlanmayı başlatan en büyük sebeplerden birisidir. Kolajen; insan organizmasının en büyük dokusu olan kas bağ dokusunun içerden beslenmesini destekler ve dokuyu yeniden canlandırarak sıkılaşmasını sağlar. Kolajen sentezi arttıkça metabolizma çalışmaya başlar. Bodyslimmer ile kolajen takviyesi almak mümkün.

 

Vakum Paneli

Cihazın içerisinde bulunan vakum teknolojisi ile hava tamamen çekilir ve oluşan alçak basınç ortamında kişinin hareketi zorlaşırken, kilo kaybı ve ödem atma maksimum seviyeye ulaşır.

 

Aroma Terapi Haznesi

Hastalıkları önlemek veya olmuş hastalıklarda vücudun bağışıklık sistemini güçlendirerek kendi savunma sistemini destekler. Migren, astım, vb. hastalığı olan kişilerin çok daha rahat spor yapmasına yardımcı olmaktadır.

 

IR (Infrared) Isı

Kabin içi sağ ve sol panellerde ısı tedavisi infrared özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş toksinlerin atılmasını sağlar; ısıyla beraber eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır. Ağrıları dindirir, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir. Ayrıca iltihaplı ödemin atılımına yardımcı olur. Terleme yoluyla açılan gözeneklerin içerisinden kolajen ve ozonun cildin alt katmanlarına inmesine yardımcı olarak daha çok yağ kaybının sağlanmasına ve selülitlerden kurtulmaya neden olmaktadır.

 

 

 

Kromaterapi

Kromaterapi renklerin organizmalar üzerindeki tedavisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır. Cilde pozitif iyonlar yükler, vücut dengesi, direnci ve ruh sağlığı için yararlıdır. Vücudu rahatlatarak bölgesel kilo kaybını da kolaylaştırmaktadır.