Üstün Alman Teknolojisi

Miha Bodytec2

Zamanın kıymetli!

Kardiyoda YENİ ÇAĞ

25 dakikada 3-4 saatlik spor Etkisi

Elektriksel kas uyarımı: EMS
Klasik antrenmanlar sırasında beyin, kasların kasılıp harekete geçmesini sağlayan elektrik sinyalleri gönderir. EMS sistemiyle beynin gönderdiği sinyallere ek olarak kaslara dışarıdan, çok daha yoğun uyarılar gönderilir. Kaslarda kasılmaya neden olarak bütün ana kas gruplarının yanında erişilmesi en zor olan derin kas fiberlerini bile harekete geçirir. Bu sistem sayesinde kaslar, hiçbir ağırlık kullanmadan ve eklemlere en ufak bir yüklenme olmadan çok daha kısa sürede, çok daha yoğun bir şekilde aktive edilir.

 ÖZEL MIHA BODYTEC KIYAFETİ
Her antrenman öncesi kullanıma hazır!
Antrenmanını yaparken, EMS sisteminin bir parçası olan Miha Bodytec cihazının gönderdiği akımların iletilmesine yönelik tasarlanmış özel bir spor kıyafeti giymen gerekiyor. Bu özel kıyafet her antrenman öncesi stüdyo tarafından veriliyor. Kıyafetler her kullanım sonrasında 60oC ısının üzerinde hijyenik olarak yıkanıyor ve bir sonraki kullanım için hazırlanıyor. Dilersen bu kıyafeti satın da alabilirsin.

 PERSONAL TRAINING
Eğitimini almış sertifikaları olan Fizyoterapist ile birlikte antrenman yapılıyor…
 Dyt. Tünay Tuğcan ile çalışma prensiplerinden biri de birebir alanında uzman fizyoterapist ile antrenman yapıyorsunuz. Klasik spor merkezlerinden farklı kılan en önemli özelliklerden biri de budur. Her bir antrenman kişiye özel olarak planlanır ve yine her antrenman fizyoterapist tarafından uygulanır. Böylece problemin veya hedefin ne olursa olsun en etkin sonucu, en kısa sürede alman garantidir!

 SADECE 25 DAKİKA
Zamanın kıymetli, doğru kullan! 
Miha Bodytec 2 ile antrenman sistemi sayesinde klasik spor salonlarında yapacağın 3-4 saatlik bir antrenmanın çok daha üzerinde bir etkiyi sadece 25 dakikada sağlıyor olacaksın. Vücudundaki her bir kas grubunu ayrı ayrı çalıştırmak yerine hepsini aynı anda ve özgür iradenin çok üzerinde bir aktivasyonla çalıştıracağın için 25 dakikalık bir zaman diliminde tüm vücut antrenmanını tamamlamış olacaksın. Bu da sana hem zaman kazandırmış olacak, hem de hiç olmadığın kadar sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşmanı sağlayacak!  

HAFTADA İKİ GÜN
İki günde bir haftalık verim!
25 dakikalık antrenmanlar sırasında sağlayacağın kas aktivasyonu ve antrenman etkisi sayesinde, sıradan spor salonlarında haftada 3-4 gün ayırarak elde ettiğin sonuçlardan çok daha etkin bir sonuç sağlayacaksın.