Online Diyet Programları

7/24 Destek

Whatsapp grubunda 7/24 iletişim halinde kalarak yüksek motivasyonunuzu her zaman koruyabilir aynı zamanda diyet ile ilgili sorularınıza anında cevap bulabilirsiniz.

Sağlıklı Beslenme

Öğünlerinizi ve sizi destekliyoruz.

30 Günlük Yemek Planı

4 Haftalık Besin Programınızla Sağlığınıza Sağlık Katıyoruz.

ONLINE DİYET NEDİR?

Günümüzde, insan yaşamının her alanında hız kazanan uygulamalar, online diyet ile sağlık sektöründe de kendini gösteriyor. Online diyet whatsapp, instagram, facebook gibi popüler sosyal medya uygulamaları ile desteklenerek kullanım kolaylığı sağlıyor. Gelişmiş ülkelerde interneti her geçen gün daha farklı amaçlara yönelik kullanmak isteyen insanlar; sağlık sorunlarına da çözümü internette arıyor. Sağlık alanında internette aranan ‘top konu’ ise; diyet ve beslenme ile birlikte gelen online diyet olmaya başlamıştır.

Amerika’da yapılan bir çalışma ise; internetin zayıflama üzerine etkisini ortaya koyuyor. 18-60 yaş arası 91 sağlıklı ve hafif kilolu birey ile yapılan bir çalışmada; takip sistemi olan online kilo verme programlarının kilo vermeyi kolaylaştırdığı, kalıcı davranış değişikliği sağladığı ve kişinin kendi kendini kontrol etme yeteneğini geliştirdiği ortaya koymuştur. Yapılan çalışmalar ile; tüm dünyada; geleceğin en etkili kilo verme programının online diyetler olacağı üzerinde durulmaktadır.

OnLıne diyet nasıl yapılıyor?

Dyt. Tünay Tuğcan size artık bilgisayarınız ve telefonunuz kadar yakın. Bu diyet programını tercih ettiğinizde sağlık probleminize ve yaşam standartlarınıza en uygun listeyi hazırlayıp whatsapp veya e-mail adresinize gönderiyoruz. Ayrıca whatsapp online diyet grubuna dahil ediliyor, burada sizin gibi diyet yapan diğer kişiler de yer almaktadır. Her an sorularınıza hem özelden hem de whatsapp grubundan cevap veriyor ve sosyal medya üzerinden takip ediliyorsunuz. Whatsapp grubunda 7/24 iletişim halinde kalarak yüksek motivasyonunuzu her zaman koruyabilir aynı zamanda diyet ile ilgili sorularınıza anında cevap bulabilirsiniz. Diyet yapan grup üyeleriyle birlikte gün içerisinde neler tükettiğinizi ve sağlıklı yemek tariflerini paylaşıp tüm gün boyunca motivasyonunuzu korumuş oluyorsunuz. Online diyet ile karşılaştığımız başarılı sonuçlar bizleri hem heyecanlandırmakta hem de motivasyonumuzu artırmaktadır. Teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunduğumuz için çok mutluyuz.

Peki kimler onlıne diyet yapabilir?

carly-jayne-464064-unsplash

4 haftalık

Online diyet KAYITLARI

Başladı

Danışan memnuniyeti

İster evden, İster İşten Biz Senin Sağlığını Önemsiyoruz!

Kayıt olmak çok kolay! Whatsapp, messenger veya e-mail yoluyla kayıt olabilirsiniz!

Sonuçlarımız

Özel Diyet ve Antreman Programı
0 +

Her Bireye Özgü Diyetler ve Programlar!

Mutlu Danışan
0 +

Çünkü Sizi Önemsiyoruz!

Kaybedilen Kilo
0 +

ve Kazanılan Sağlık!

Mutlu danışanlar
Sağlıklı yaşamlar

Neden Online
diyet?

Çünkü Pratik ve Etkili

Kayıt olmak çok kolay! Whatsapp, messenger veya e-mail yoluyla kayıt olabilirsiniz!

Başvuru formu

Sağlık Öykünüz
Sizi Biraz Tanıyalım
Bir günde ne kadar sıvı tüketirsiniz?
Herhangi bir besinle ilgili sorununuz var mı?
BİR GÜNLÜK BESİN TÜKETİM KAYDI

Sizde Sağlınıza Kalite katın